Majestic® Filtreler

Majestic Premium Bio Koni Filtre

Premium Bio Koni Filtre®

FILTERQUEEN® patentli Premium Bio Koni Filtresi, toz ve kirlere karşı neredeyse geçilmez bir savunma duvarı oluşturan dokusuz liflerden üretilmiştir. Nano Teknoloji ile Antibakteriyel ve Antimkrobiyel olarak üretilmiştir. Tavsiye edilen şekilde değiştirildiğinde diğer filtrelerin de ömrü uzatır.

Majestic Medi Koni Filtre

Medi Koni Filtre®

Medi Koni Filtre aslında bir tane gibi görünen iki filtreden oluşur. Dış taraftaki filtrenin ana bileşeni aktif kömürdür. Aktif kömür, evde bulunan zehirli gazları ve zararlı kokuları yok etmeye yardımcı olur. İç taraftaki filtre ise, dokusuz mikro-fiber ortamı kir ve tozları yok etmede çok etkilidir ve iç kısım beyaz kalır. Polenlerin, toz, toz akarlarını ve akar alerjenlerinin, küf sporlarının, alerji ve astımı tetikleyebilecek evcil hayvanların deri döküntülerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Majestic Güvenli Disk Filtresi

Güvenli Disk Filtresi

Disk filtre sadece koni filtrenin yanlış kullanımı veya hiç kullanılmaması durumunda motorun ömrünü korumak için son koruma filtresidir.

Majestic® Aksesuarlar

FilterQueen Majestic Circulaire

CIRCULAIRE

Circulaire, Majestic®’in üst kısmına yerleştirilir. Dolaplar, depo ve evcil hayvan alanları temizlenirken temiz hava sağlar.

Defender® Filtreleri

Medi-Filtre Partikul Filtresi

Medilfilter® Partikül Filtresi

Medi-Filter® kartuşu, toz, toz akarları, polen ve küf sporları gibi kirli havadaki maddeleri HEPA’dan 3 kat daha iyi filtreler. Yoğun, dokunmamış fiberglas filtre malzemesinden imal edilmiştir. Elektrostatik yüksüzdür. Normal, ev kullanımında bir filtre 1 yıl boyunca kullanılabilir. Daha yüksek kirliliğe sahip çevrelerde filtre ömrü kısalacaktır.

Defender Enviropure Karbon Filtre

Enviropure® Karbon Filtre

Enviropure® Karbon Fitre, HEGA (Yüksek Verimli Gaz Absorpsiyonu) malzemesinden yapılır. Oksijen aktif karbon filtredir. Kömürün dokunmamış polyester liflerine yedirilmesiyle üretilir. Gözenek boyutu 1.2 – 20 nanometre arasındadır. 300 zehirli gazı ve kokuyu temizlemeye yardımcı olur.

Sigara Dumanı Filtresi

Duman Filtresi

Duman Azaltma Filtresi Kartuşu, tütün kokularını hızla azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek performanslı karbon filtre, aynı zamanda evcil hayvanlar, pişirme, temizlik ürünleri, boya gibi evde oluşan daha fazla kokuyu hedefler!

Orijinal Filtreyi Nasıl Tanırım?

Bir FilterQueen® filtresinin orijinal olduğunu anlamak için üzerinde etiketin bulunmasına dikkat edin.

Unutmayın, sadece orijinal FilterQueen® filtreleri en üst düzeyde filtreleme sağlar, dünya standartlarındaki garantinizi korur ve ürünlerinizin ömrü boyu yeni gibi çalışmasını sağlar.

FilterQueen® Ürünlerini Daha Yakından Keşfedin

Bizimle İletişime Geçin

FilterQueen® Kapalı Hava Kalitesi Sisteminin yaşam kalitenizi nasıl geliştirebileceğini görmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Bir uzman temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

FilterQueen® Türkiye Genel Distribütörü

FilterQueen® Türkiye Destek Hattı

Pazartesi – Cuma : 09:00 – 19:00

Cumartesi : 09:00 – 14:00

FilterQueen’ler Tam Koruma Altında