3’lü Garanti ile FilterQueen® Ürünleri
Tam Koruma Altında

1) Ömür Boyu Motor Garantisi

Ömür boyu motor garantisinin geçerliği olduğu şartlar:

  • Filter Queen Majestic® yada Defender®’ın yetkili bir distribütörden alınması.
  • Filter Queen Majestic® seri numarasının hiç bir şekilde değiştirilmemiş, tahrip edilmemiş ve üzerinin kapatılmamış olması.
  • Ürünlerin sürekli olarak kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde kullanılmış ve amaç dışı kullanılmamış olması.
  • Sadece orjinal Filter Queen® filtreleri ve/veya yedek parçaları kullanılmış olması.
  • Periyoik olarak Nice Teknoloji ekibinin önerdiği periyodlarda, filtrelerin zamanında değiştirilmesi, bu garanti kapsamındaki herhangi bir değiştirme ve onarım işlemi bir yıllığına veya orjinal garanti süresinin sonuna dek (hangisi daha uzun süreyi kapsıyorsa) garantilidir. Bu belirtilenler dışında Majestic® ürününüz için geçerli başka garanti şekli yoktur. Health-Mor, hiç kimseye belirtilenler haricinde ek mesuliyet ve sorumluluk yüklememektedir. Bu garantinin herhangi bir kısmının geçersiz hale gelmesi kalan kısımların geçerliliğini etkilemeyecektir.
  • Health-Mor ve Nice Teknoloji, Filter Queen Majestic® aksamının motorunu aşağıdaki şartlar dahilinde, garanti süresi bitmiş olsa dahi değiştirmeyi veya onarmayı taahüt eder.

2) Ömür Boyu Ücretsiz Periyodik Bakım

Health – Mor, herhangi bir ürünü, bu garanti kapsamında Majestic®, Defender® ya da hatalı parçanın, satın alma tarihini Türkiye Yetkili Distrübütörü Nice Teknoloji Ürünleri İç ve Dış Ticaret şirketine veya Quality Assurance Department, Health – Mor, ABD adresine ya da Nice Teknoloji’den yazılı izin almış olmak kaydıyla, garanti hizmeti veren herhangi bir kişiye / yetkili servise ulaştırılması kaydıyla, arızalı motoru onarmayı veya yenisiyle değiştirmeyi süresiz (ömür boyu) olarak taahhüt eder. Bu garanti belgesinde yazan şartlar yerine getirilmediği taktirde geçersiz ve etkisizdir.

3) Resmi Garanti

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’nce bu belgenin kullanılmasına; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayanılarak yürürlüğe konulan “Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Tebliğ” uyarınca, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.

FilterQueen® Ürünlerini Daha Yakından Keşfedin

Bizimle İletişime Geçin

FilterQueen® Kapalı Hava Kalitesi Sisteminin yaşam kalitenizi nasıl geliştirebileceğini görmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Bir uzman temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

FilterQueen® Türkiye Genel Distribütörü

FilterQueen® Türkiye Destek Hattı

Pazartesi – Cuma : 09:00 – 19:00

Cumartesi : 09:00 – 14:00

FilterQueen’ler Tam Koruma Altında